NASI INSTRUKTORZY

Przedstawiamy naszą doświadczoną i kreatywną kadrę instruktorską

z indywidualnym podejściem do każdego dziecka.

MARIUSZ

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego – ukończyłem warszawską AWF. Jestem także instruktorem pływania i narciarstwa. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę w moim życiu wypełniał sport. Moją pasją jest hokej na lodzie, jazda na rowerze i pływanie. Edukacja dzieci poprzez sport jest dla mnie bardzo ważna. Dbam o to, aby od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do aktywności fizycznej i sportu.

JASIEK

Dzięki poświęceniu moich rodziców sport stał się nieodłącznym elementem mojego życia i największą pasją. Szczególnie upodobałem sobie pływanie, narciarstwo zjazdowe i najróżniejsze gry zespołowe. Jestem instruktorem pływania i wychowawcą z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do dzieci. Obecnie uczę nie tylko najmłodszych, ale także młodzież i dorosłych. Postępy wychowanków motywują mnie do stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy, by stać się jeszcze lepszym.

MAREK

Jestem instruktorem pływania oraz Aqua fitnessu, ratownikiem WOPR oraz żeglarzem jachtowym. Od najmłodszych lat byłem zainteresowany sportami wodnymi. Prowadziłem zajęcia programowe w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce oraz przygotowania do egzaminów pływackich dla kandydatów na żołnierzy Wojska Polskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i dorosłymi mam mnóstwo pomysłów na urozmaicenie zajęć tak, aby dzieci nigdy się nie nudziły, a sama nauka była przyjemna i skuteczna.

TOSIA

Jestem absolwentką warszawskiej AWF, trenerką pływania z wieloletnim doświadczeniem oraz wychowawcą kolonijnym. W mojej pracy kieruję się pasją i profesjonalizmem. Moja przygoda z pływaniem trwa od najmłodszych lat. Przez 9 lat trenowałam pływanie. Wiedzę wyniesioną z własnych treningów cierpliwie przekazuję najmłodszym podopiecznym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć

GALERIA